FULL LED UV-LED 18k 48W Gelinio lakavimo lempa

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#151552516340085121
  5549
  9999 Sutaupykite 4450
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 55,49 taškus.

   Šis prietaisas yra neįtikėtinai ekonomiškas, modernus ir šiuolaikiškas!

 •   FullLed UV-LED 18k 48W polimerizuoja absoliučiai visų tipų gelinius paviršius (įprasti geliai, bio-geliai, LED geliai)

  TECHNINĖ CHARAKTERISTIKA:

  • Įtampa: 10-240V
  • Laikmatis 10,30,60 sek
  • Dydis: 196x192x98mm
  • Nuimamas apatinis dangtis.
  • Sertifikuota CE

   FULL LED UV-LED 18k 48W polimerizuoja absoliučiai visų tipų gelinius paviršius (įprasti geliai, bio-geliai, LED geliai) laikmatis, didelės galios, stilingas ir kompaktiškas korpusas!

  Labai ilgas tarnavimo laikas – net 6 metai nepertraukiamo darbo (50 000 valandų)!

  PRIVALUMAI:

  Ji sveria kelis kartus mažiau nei standartinės 36W lempos ir pasižymi neįtikėtinai lengva ekplotacija. Be to, šios lempos dydis yra žymiai mažesnis už kitų tokio galingumo lempų, tad ji neužims vietos kelionių metu ir galės būti pastatytą net ant mažiausio staliuko.

  Šis prietaisas yra neįtikėtinai ekonomiškas: UV-LED priauginimo lempos su šaltuoju katodu naudoja tris kartus mažiau elektros energijos nei ultravioletiniai analogai. Taip yra dėl to, jog pačios lempos beveik neįkaista - net kelių centimetrų atstumu šiluma jau nebus jaučiama.

  Be to, palyginus su ultravioletinių spindulių principų veikiančiomis lempomis, šios yra daug labiau patvarios, gali dirbti apie 30 000 - 50 000 valandų nereikalaudamos remonto (priklausomai nuo gamintojo).

  Dar vienas privalumas, FULL LED lempų polimerizacijos greitis yra 12W didesnis negu analogiškose UV lempų modeliuose. Tokio poveikio paslaptis: polimerizacijai naudojamos lempos yra pripildytos specialių dujų. Dėka to, kad jos neturi volframo siūlelio, šilumos yra išskiriama kelis kartus mažiau, bet medžiaga džiūsta greičiau dėl daug greitesnio spinduliavimo intensyvumo. Iš čia ir atsirado, šiek tiek mažiau žinomas pavadinimas. Taigi nenustebkite, kai jums pasiūlys įsigyti CCFL lempą su šaltuoju katodu - iš tiesų, tai yra tas pats.

  Kokios medžiagos gali būti polimerizuojamos šioje lempoje?
  Praktiškai bet kurios, pradedant nuo klasikinio gelio ir užbaigiant geliniais lakais. Tik nepamirškite, kad geliai su dideliu pigmentų kiekiu džiūsta ilgiau nei skaidrūs.

  Manikiūro specialisčių atsiliepimai apie  FULL LED lempas nagams yra vien teigiami. Ypač entuziastingai klientai kalba apie tai, kad prietaiso ilgaamžiškumas nepriklauso nuo jo įjungimo/išjungimo dažnumo. Laikmatis šioje lempoje yra lygiai toks pats kaip ir UV-lempose.

  Taip pat, šis prietaisas visiškai nėra žalingas sveikatai. Jis nekenkia Jūsų akims, dėka išsklaidyto šilumos spinduliavimo ir nedaro jokios žalos jūsų odai.

  Kaip taisyklė, šių lempų apatinis skydelis yra nuimamas, todėl įsigijus  FULL LED lempą, Jūs pastebėsite, kad lengvai ir patogiai galite džiovinti gelius ir ant kojų nagų.